Pilchowicki Jarmark Bożonarodzeniowy

Odbył się w niedzielę 9 grudnia w naszej szkole.

Występy uczniów przygotowane zostały pod czujnym okiem pani Marioli Serafin. Wspaniałymi przedstawieniami  o tematyce bożonarodzeniowej uraczyli nas przedstawiciele klas Vb, VIa, VIIa i VIII szkoły podstawowej oraz IIIb gimnazjum. Młodzi aktorzy rezolutnie występowali w barwnych skeczach, przedstawieniach i wpadających w ucho piosenkach, oddając przy tym ducha świąt. Dzięki zabawnym kostiumom, miłym dla uszu piosenkom oraz błyskotliwym kabaretom, wszyscy doznali zastrzyku dobrej energii.

Publiczność jak zwykle nie zawiodła, nagradzała występujących gromkimi brawami. Teksty piosenek oraz kolęd zostały zmodyfikowane przez uczniów.  Występy dedykowane były w szczególności dla 5 letniego Wojtusia Musioł, który jest chory na zespół leigha.

Szkolna Rada Młodzieżowa 

GALERIA

Zdjęcia wykonał Filip Maciaszczyk

Print Friendly, PDF & Email