Kampania „Pierwsze kroki w (cyber) Świecie”

Krajowe Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom w Warszawie zachęca do zapoznania się z kampanią „Pierwsze kroki w (cyber) Świecie”. Kampania skierowana jest do rodziców i opiekunów dzieci w wieku przedszkolnym. Jej celem jest ograniczenie używania urządzeń cyfrowych przez małe dzieci, zwłaszcza bez kontroli i asysty dorosłych. Czytaj dalej

Rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

4 września 2023 w naszej szkole odbyło się gminne uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego. Dyrektor Łukasz Kwiotek przywitał wszystkich zgromadzonych uczniów w sali gimnastycznej i wygłosił krótkie przemówienie życząc wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku szkolnym. Nawiązał również do dnia 1 września jako rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Po akademii uczniowie spotkali się ze swoimi wychowawcami aby omówić sprawy organizacyjne, by o godzinie 9:00 wziąć udział we mszy świętej.

Pierwszoklasiści swoje rozpoczęcie świętowali o godz. 10:00. Swoją obecnością zaszczycił nas również wójt gminy pan Maciej Gogulla, który po krótkiej przemowie wręczał świeżo pasowanym pierwszakom rogi obfitości.

Uczniowie naszej szkoły złożyli również kwiaty przy pomniku upamiętniającym ofiary II wojny światowej.

GALERIA ZDJĘĆ

Informacje dla przyszłych pierwszoklasistów

Informujemy, że dnia 24 sierpnia br., w szkole na tablicy ogłoszeń można zapoznać się z podziałem klas pierwszych na rok szkolny 2023/2024

Na rozpoczęcie roku szkolnego dzieci zwyczajowo przychodzą do szkoły z rogiem obfitości ( tytą ). W tym dniu obowiązuje strój galowy.

Czytaj dalej