XI PILCHOWICKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

XI PILCHOWICKI JARMARK BOŻONARODZENIOWY

odbył się 8 grudnia w hali naszej szkoły.

Wspaniałymi przedstawieniami o tematyce bożonarodzeniowej uraczyli nas przedstawiciele klas IV, VI, VII i VIII szkoły podstawowej. W tym roku uczniowie stanęli na scenie, aż dwa razy, przygotowali więc dwa obszerne programy. Młodzi aktorzy z ogromnym poświęceniem, rezolutnie występowali w długich spektaklach słowno – muzycznych. Barwne skecze, wpadające w ucho piosenki i tańce, oddawały ducha świąt. Występy dedykowane były w szczególność dla 5- letniego Wojtusia Musioła, który jest chory na Zespół Leigha, jak co roku. Dzięki zabawnym kostiumom, miłym dla uszu piosenkom oraz błyskotliwym kabaretom, wszyscy doznali zastrzyku dobrej energii. Na jarmarku przedświątecznym mieliśmy okazję zobaczyć różne występy naszych uzdolnionych kolegów i koleżanek. Na szczególną uwagę zasługuje ich zaangażowanie oraz swoboda poruszania się na scenie. Przedstawienia bardzo spodobały się publiczności, która jak zwykle nie zawiodła i nagradzała artystów gromkimi brawami. Bardzo chętnie zobaczymy ich w następnych przedstawieniach. Występy uczniów przygotowane zostały pod czujnym okiem pani Marioli Serafin, pani Bożeny Magiery, pani Pauliny Skocz.

Szkolna Rada Młodzieżowa

zdjęcia wykonała Paulina Gryko

GALERIA

Print Friendly, PDF & Email