18 lutego w naszej szkole odbyła się dyskoteka
Wszyscy dobrze się bawili, a zdjęcia wykonała Paulina – uczennica klasy 8
18 lutego w naszej szkole odbyła się dyskoteka
Wszyscy dobrze się bawili, a zdjęcia wykonała Paulina – uczennica klasy 8