Dzień kropki 2022

 Międzynarodowy Dzień Kropki, to coraz bardziej popularne święto kreatywności, odwagi i zabawy, które obchodzimy 15 września. Uczniowie naszej szkoły również wzięli w nim udział.

Od kilku lat 15 września obchodzi się International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Jest to święto kreatywności, odwagi i zabawy. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy instytucji kultury na całym świecie organizują tego dnia wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest oczywiście kropka. W naszej szkole organizacją tej zabawy zajęła się SRM pod kierunkiem Pani Marioli Serafin. Między innymi odbył się konkurs na najkreatywniejszą klasę w szkole. Uczniowie otrzymali kilka zadań, które wykonywali w skupieniu i z niesamowitym zaangażowaniem. W kategorii klas 1 -3 pierwsze miejsce zajęła 1a, w grupie kl. 4 – 6 wygrała 4a, natomiast wśród najstarszych – klasa 7. Pamiętaliśmy również o nagrodach. Talenty naszych kolegów i koleżanek prezentujemy poniżej. To był wspaniały i niezapomniany dzień!   

                                                                                                                     SRM – Pięta Wiktoria

GALERIA ZDJĘĆ

 

Print Friendly, PDF & Email