Jasełka 2022

Boże Narodzenie to jedno z najpiękniejszych kalendarzowych świąt i zarazem najbardziej oczekiwanych. Tradycją naszej szkoły jest organizowanie przedstawienia związanego z narodzeniem Jezusa.

 Po dwuletniej przerwie z powodu pandemii, uczniowie klas I-III ze swoimi nauczycielami przygotowywali wyjątkowe jasełka. Najmłodsi uczniowie   ukazali to, co przeżyła Maryja wraz z Józefem w czasie przyjścia na świat Bożego Syna. Klimatyczne sceny, dobrze znane dźwięki kolęd, piękne tańce, urokliwie oświetlone choinki, stajenka, barwne kostiumy i wiele, wiele innych elementów w cudowny sposób wprowadziło widzów w świąteczny nastrój. Ogromne zaangażowanie młodych aktorów i miło spędzone chwile w czasie prób przyniosły bardzo pozytywne rezultaty. Jasełka zostały ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami na stojąco. Dzięki nim poczuliśmy się jak jedna duża rodzina, w której panuje radość, wzajemna życzliwość i zrozumienie.

Po występie młodych artystów głos zabrał pan Dyrektor Łukasz Kwiotek oraz Sekretarz Gminy Pilchowice pani Dagmara Dzida, którzy złożyli gratulacje uczniom, a licznie zgromadzonym w szkole rodzicom świąteczne i noworoczne życzenia.

Z tego miejsca chcemy serdecznie podziękować wszystkim za obecność, a najmłodszym i ich nauczycielom za tak pięknie przygotowaną inscenizację, która bez wątpienia przeniknęła wszystkich świąteczną radością i dzięki niej odczuliśmy, że każdy z nas otrzyma Dar Bożego Narodzenia, a Święta będą najpiękniejszymi dniami w naszym życiu.

GALERIA ZDJĘĆ

Print Friendly, PDF & Email