Świąteczne pomaganie

Święta Bożego Narodzenia to czas, kiedy oprócz wspólnych spotkań przy wigilijnym stole, towarzyszy nam tradycja przekazywania prezentów.

Wiemy o tym dobrze, że więcej szczęścia jest w dawaniu aniżeli w braniu i tego też dowiedli członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu we współpracy z przedszkolakami. Uczniowie po raz kolejny zorganizowali zbiórkę słodyczy, które zostały przekazane podopiecznym Domu Pomocy Społecznej w Pilchowicach.

Celem jaki im przyświecał było wywołanie uśmiechów na twarzach pensjonariuszy oraz przyczynienie się do przeżycia miłych, nastrojowych i ciepłych Świąt Bożego Narodzenia ze świątecznymi paczkami pod choinką.

Pamiętajmy- powinniśmy dzielić się dobrem nie tylko z rodziną i przyjaciółmi, ale z każdym, kogo napotkamy na swojej drodze.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, ktorzy odpowiedzieli na naszą prośbę i ofiarowali słodycze oraz „kawałek swojego serca”.

Nad przebiegiem zbiórki czuwały panie: Magdalena Janota, Ewa Madeja , Patrycja Kopernik oraz Karolina Ochmann

Print Friendly, PDF & Email