Targi edukacyjne 2023

W dniu 22 marca 2023 roku w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Pilchowicach,
po dwuletniej przerwie odbyły się Targi Edukacyjne dla młodzieży klas ósmych z terenu Gminy Pilchowice. W mury naszej szkoły zawitali przedstawiciele następujących placówek oświatowych z Gliwic oraz Knurowa.

Zespół Szkół Ekonomiczno – Technicznych,VIII Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Techniczno – Informatycznych, Zespół Szkół Łączności, Zespół Szkół Samochodowych, Zespół Szkół Budowlano – Ceramicznych,
TEB Edukacja, Zespół Szkół im. I.J. Paderewskiego, Zespół Szkół Zawodowych nr 2.

Każda z placówek miała możliwość przedstawienia na forum swojej oferty oraz przygotowanie stanowiska promocyjnego. Bardzo cieszymy się z zrealizowanego przedsięwzięcia, które na pewno pozwoli uczniom mądrze wybrać przyszły zawód.

GALERIA

Print Friendly, PDF & Email