Cicha noc, święta noc

Właśnie w taką ciszę betlejemskiej Nocy i radość z Narodzin Bożej Dzieciny mieliśmy okazję przeżyć 13 grudniabr. za przyczyną uczniów klas młodszych naszej szkoły, którzy wcielili się w postacie biblijne, wystawiając przepiękne jasełka.

Zawarte w przedstawieniu wydarzenia biblijne przeplatane kolędami, pastorałkami  i tańcami uświadomiły nam, dlaczego co roku z taką dziecinną ufnością czekamy na te jedyne i niepowtarzalne święta.

Pełne zaangażowanie młodych artystów ich otwartość, szczerość, prostota i entuzjazm, wprawiły uczestników spotkania w prawdziwie świąteczny nastrój i uświadomiły wszystkim, że Święta Bożego Narodzenia są już bardzo blisko.

Zgromadzeni licznie rodzice, dyrekcja i nauczyciele szkoły, byli zachwyceni publicznym występem dzieci, dlatego też kiedy część artystyczna dobiegła końca występujący aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.

Na zakończenie głos zabrał dyrektor szkoły p. Łukasz Kwiotek, który podziękował uczniom oraz ich opiekunom za przygotowanie wyjątkowych jasełek oraz za wspaniałe wprowadzenie w atmosferę Świąt Bożego Narodzenia.

Złożył także wszystkim świąteczne życzenia.

Niech w tę świętą noc Bożego Narodzenia
Do każdego z nas przyjdzie Chrystus.
Niech swoją mocą wspiera nasze wysiłki,
Niech wniesie w nasze życie miłość i radość,
Niech da nam światło, abyśmy szli właściwą drogą.”

GALERIA ZDJĘĆ

Print Friendly, PDF & Email