Emilia Bastrzyk- zwyciężczyni konkursu „Moja wizja Narnii”

Emilia Bastrzyk, uczennica klasy VIII, zdobyła pierwsze miejsce w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Zespół Szkoł Urszulańskich w Rybniku. Tematem konkursu było „Moja wizja Narnii”, co stanowiło niezwykłe wyzwanie dla młodych artystów, aby wyrazić swoją wyobraźnię i interpretację magicznej krainy stworzonej przez C.S. Lewisa.

Rozstrzygnięcie konkursu miało miejsce 11 marca bieżącego roku. Emilia wyróżniła się spośród wielu utalentowanych artystów, prezentując niezwykle oryginalną wizję Narnii.

Nie tylko jury doceniło wysiłek i talent Emilii – również pan Dyrektor naszej szkoły osobiście przekazał jej gratulacje za wyjątkowe osiągnięcie.

To niezwykle ważne wyróżnienie z pewnością będzie dla Emilii motywacją do dalszego rozwijania swojej pasji i zdolności plastycznych.

Niech wygrana Emilii będzie inspiracją dla pozostałych uczniów do odkrywania swoich talentów. Jej sukces jest dowodem na to, że zaangażowanie, pasja i wysiłek mogą przynieść znakomite rezultaty, które zostaną docenione przez szersze grono odbiorców.

GALERIA

Print Friendly, PDF & Email