Dzień Zespołu Downa

Dzisiaj mieliśmy w naszej szkole bardzo szczególny dzień, ponieważ obchodziliśmy Dzień Zespołu Downa. Aby uczcić tę okazję, zdecydowaliśmy się na nietypową inicjatywę – każdy uczeń i nauczyciel miał założyć wesołą skarpetkę!

Byliśmy pod ogromnym wrażeniem, gdy zobaczyliśmy tę kolorową i radosną atmosferę, jaką stworzyły te różnorodne skarpetki. Wszędzie było widać uśmiechy na twarzach, a atmosfera była pełna radości i życzliwości.

Podczas zajęć każdy mógł opowiedzieć o znaczeniu Dnia Zespołu Downa i dowiedzieć się więcej o tej niezwykłej grupie osób. Była to świetna okazja do edukacji.

Radosne skarpetki przypomniały nam, że warto doceniać i akceptować różnorodność w naszym otoczeniu. To była niezwykle pozytywna akcja, która z pewnością zostanie w naszej pamięci na długo.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym za ten wspaniały dzień i za możliwość doświadczenia tak wyjątkowej inicjatywy. Mam nadzieję, że będziemy kontynuować tę tradycję i edukować innych o znaczeniu akceptacji i życzliwości.

Wasz Samorząd :)

GALERIA

Print Friendly, PDF & Email