Konkurs na Najpiękniejszą Gazetkę

Nasza szkoła to miejsce, gdzie uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę, ale również rozwijają swoje umiejętności artystyczne i kreatywność. Dowodem na to jest niedawny konkurs na najpiękniejszą gazetkę wiosenną, który odbył się w naszej szkole.

Konkurs był rozstrzygnięty w dwóch kategoriach: klas I-III i IV-VIII. Wśród klas młodszych zwycięzcami okazali się uczniowie z klasy IIIb, którzy zachwycili Jury swoją pomysłowością i kreatywnością. Na drugim miejscu znalazła się klasa I a, a na trzecim miejscu klasa I b.

Wśród starszych klas Jury miało bardzo trudne zadanie, ponieważ poziom pracy był na bardzo wysokim poziomie. Ostatecznie I miejsce zostało przyznano ex aequo klasom VIb i Vb, zaś II miejsce zajęła klasa IVa.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu za zaangażowanie i pasję, jaką włożyli w swoje prace. Dzięki nim nasza szkoła stała się jeszcze piękniejszym miejscem, pełnym wiosennego uroku i kreatywności. Brawo!

Print Friendly, PDF & Email