Wizyta Uczniów w Urzędzie Gminy z Życzeniami Wielkanocnymi

27 marca, grupa uczniów naszej szkoły miała niepowtarzalną okazję odwiedzić Urząd Gminy, aby złożyć życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Ta wizyta okazała się nie tylko wyjątkowym doświadczeniem społecznym, ale również pozwoliła nam lepiej zrozumieć rolę, jaką odgrywa nasza lokalna społeczność w organizowaniu świątecznych obchodów.

Jako uczniowie, zostaliśmy serdecznie przyjęci przez Pana Wójta oraz pozostałych pracowników Urzędu Gminy. Ich otwartość i życzliwość sprawiły, że od razu poczuliśmy się mile widziani.

Życzymy wszystkim mieszkańcom naszej gminy radosnych Świąt Wielkanocnych oraz wielu kolejnych udanych spotkań i inicjatyw społecznych.

Z wyrazami uznania, Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pilchowicach.

Print Friendly, PDF & Email