Tydzień Dobrych Relacji

Zapraszamy do relacji z Tygodnia Dobrych Relacji w Naszej Szkole.

Poniedziałek – Dzień Uważności

Rozpoczęliśmy nowy tydzień pełen pozytywnej energii i refleksji. Dziś wszyscy uczniowie i nauczyciele włączyli się w praktykę uważności.

Wtorek – Dzień Uprzejmości

Dzisiaj skupiliśmy się na uprzejmości i szlachetności w naszych relacjach. Każdy gest dobroci, każde słowo uznania i każda pomocna dłoń przyczyniły się do tworzenia pozytywnej atmosfery w naszej szkole. Dziękujemy wszystkim uczniom i nauczycielom za ich wkład w budowanie przyjaznej społeczności!

Środa – Dzień Wdzięczności

Dzisiejszy dzień był poświęcony wyrażaniu wdzięczności. Uczniowie i pracownicy szkoły mieli okazję docenić siebie nawzajem i zatrzymać się na chwilę, aby docenić drobne gesty dobroci wokół nas.

Czwartek – Dzień Uśmiechu i Pomagania Innym

Czwartek był dniem pełnym uśmiechów i wspólnego działania na rzecz innych. Uczniowie i nauczyciele podejmowali różne akcje pomocowe i angażowali się w gesty przyjaźni i wsparcia. Uśmiechy na twarzach i życzliwe słowa sprawiły, że nasza szkoła była miejscem pełnym ciepła i życzliwości.

Piątek – Dzień Planszówek na Świeżym Powietrzu

Dziś zakończyliśmy nasz tydzień pełen pozytywnych relacji i interakcji dniem spędzonym na świeżym powietrzu. Wszystkie klasy spotkały się na boisku, aby wspólnie grać w ulubione planszówki i cieszyć się wspólnym czasem na świeżym powietrzu. To było doskonałe podsumowanie naszego tygodnia pełnego dobrych relacji i wzajemnego wsparcia.

Dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły za udział w Tygodniu Dobrych Relacji. Jesteśmy dumni z naszej wspólnej społeczności i zobowiązujemy się kontynuować budowanie przyjaznego i wspierającego środowiska w naszej szkole!

Samorząd Szkolny.

Print Friendly, PDF & Email