Szkoła z misją

Drodzy członkowie społeczności szkolnej, z ogromną dumą i radością chcemy ogłosić, że nasza szkoła została uhonorowana prestiżowym tytułem „Szkoły z Misją” za nasze zaangażowanie charytatywne. To wyjątkowe wyróżnienie potwierdza naszą determinację i oddanie w działaniu na rzecz innych.

Nasza szkoła od zawsze kładzie duży nacisk nie tylko na rozwój intelektualny, ale również na kształtowanie uczniów jako odpowiedzialnych i empatycznych obywateli. Nasze wysiłki w działaniach charytatywnych są wyrazem tego dążenia i głębokiej troski o innych.

Ten tytuł jest zasługą każdego ucznia, nauczyciela, pracownika i rodzica, którzy włączyli się w nasze inicjatywy charytatywne. To nasza wspólna praca i zaangażowanie sprawiły, że mogliśmy osiągnąć ten zaszczytny tytuł.

Jesteśmy wdzięczni za wsparcie i zaangażowanie całej społeczności szkolnej. To dzięki Wam możemy tworzyć rzeczywisty pozytywny wpływ na świat.

Gratulacje dla nas wszystkich!

Z poważaniem,

Wolontariat i Samorząd Uczniowski.

Print Friendly, PDF & Email