Listy dla Mai.

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w pięknej akcji charytatywnej — napisali listy do chorej dziewczynki, Mai, która dzielnie walczy z rakiem. Maja jest miłośniczką koni, dlatego w przesyłkach nie zabrakło tematycznych rysunków, wierszy, upominków oraz własnoręcznie wykonanych prac plastycznych.

Akcja powstała z inicjatywy naszego szkolnego wolontariusza Kamila Brzozowskiego, który swoim zaangażowaniem zainspirował innych uczniów do okazania wsparcia i empatii.

Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tę wyjątkową inicjatywę. Czekamy na kolejne pomysły naszych uczniów, którzy nieustannie pokazują, że mają wielkie serca.

Print Friendly, PDF & Email