W dniu 5 grudnia klasy szóste wybrały się na mikołajkowy wyjazd do kina. Przy okazji odwiedziliśmy rybnicki rynek, gdzie podziwialiśmy świąteczną choinkę i poczuliśmy wyjątkowy klimat nadchodzących świąt.
Wspólne oglądanie filmu w Multikinie nie tylko wprawiło nas w doskonały nastrój, lecz także wzmocniło nasze relacje. Był to dzień pełen radości, świątecznej atmosfery i miłych wrażeń.
