13 lutego w naszej szkole było wyjątkowo radośnie i… bardzo czerwono! Wielu uczniów przyszło ubranych na czerwono, a korytarze wypełniły się serduszkami, balonami i walentynkowymi ozdobami. Nie zabrakło też odświętnych gadżetów – opasek, przypinek i własnoręcznie przygotowanych dekoracji.
Dużo emocji przyniosła zabawa w szukanie par. Każdy losował numerek, a potem trzeba było odnaleźć osobę z takim samym numerem. Było przy tym sporo śmiechu, trochę biegania po korytarzach i wiele radości, gdy w końcu udało się znaleźć swoją „drugą połówkę”.
Tradycyjnie działała także poczta walentynkowa. Nasz szkolny listonosz – w otoczeniu uroczych amorów – rozdawał kartki i listy. Kolorowe koperty trafiały do adresatów, wywołując uśmiechy i miłe zaskoczenie.
To był dzień pełen życzliwości, dobrej zabawy i pozytywnej energii. Takie chwile pokazują, że nawet drobny gest może sprawić komuś ogromną radość:) GALERIA


