13 lutego w naszej szkole było wyjątkowo radośnie i… bardzo czerwono! Wielu uczniów przyszło ubranych na czerwono, a korytarze wypełniły się serduszkami, balonami i walentynkowymi ozdobami. Nie zabrakło też odświętnych gadżetów – opasek, przypinek i własnoręcznie przygotowanych dekoracji. Czytaj dalej
Walentynki w naszej szkole😍
Odpowiedz

