Aktywnie, sportowo, rowerowo – znów na szlaku.

Tym razem zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji wideo z kolejnej już wycieczki rowerowej, która odbyła się 29 maja. W rowerową trasę leśnymi szlakami wyruszyli uczniowie klasy 6 oraz 8, którzy aktywnie i z uśmiechem spędzili czas na świeżym powietrzu.

Print Friendly, PDF & Email