Dziewczyny ze Złotem!

W dniu 22-23 w hali Zespołu Szkół w Pilchowicach odbyły się Mistrzostwa Powiatów w piłce ręcznej szkół gimnazjalnych. W pierwszym dniu zmagań rywalizowali chłopcy. Do finału dotarła reprezentująca naszą gminę drużyna z Żernicy, niestety w finałowym meczu lepsi okazali się gimnazjaliści z Sośnicowic i to oni odebrali Puchar za I miejsce. Zdjęcia
Wyniki końcowe Piłka Ręczna:
Kategoria chłopców:
1.Sosnicowice
2.Zernica
3.Rudziniec
4.Toszek
5.Wielowies

W kategorii Dziewczat gmine reprezentowała drużyna gospodarza ZS Pilchowice. W pierwszym meczu nasze dziewczyny zdecydowanie pokonały rówieśniczki z Wielowsi. O pierwsze miejsce zagraliśmy z drużyną z Rudzinca, emocjonujacy mecz, nerwowa końcówka, 8:7 dla Pilchowic i Puchar z rąk Wójta za I miejsce zostaje u gospodarza. Dziewczynom życzymy udanego występu na zawodach rejonowych a Urzędowi Gminy dziękujemy za pomoc w organizacji zawodów.
Klasyfikacja końcowa w kategorii dziewczat
1.Pilchowice
2.Rudziniec
3.Wielowies

Print Friendly, PDF & Email