IX Pilchowicki Jarmark Wielkanocny 2017 r.

Świąteczny jarmark odbył się w niedzielę, 9.04.2017 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Pilchowicach. Uczniowie naszej szkoły podstawowej i gimnazjum przygotowali specjalnie na tę okazję program o tematyce świątecznej pod bacznym okiem pani Marioli Serafin. Klasa IVa w programie „Nadeszła wiosna, a za nią święta” ukazała zwyczaje świąteczne. Młodzież z gimnazjum zaprezentowała w zabawnym występie kabaretowe skecze, ukazując parodię naszych świątecznych zakupów, jak i różne sytuacje życiowe w okresie przedświątecznym. Wystąpiły również uczennice z gimnazjum, które wzbogaciły program śpiewając świąteczne piosenki. Nieprzeciętne kostiumy, olśniewające dialogi i piosenki rozbawiły publiczność i pozwoliły na chwilę odpoczynku w czasie zakupów. Na zakończenie uczniowie złożyli życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Zdjęcia

Print Friendly, PDF & Email