Bohaterowie bajek i filmów

9 czerwca w ZSP w Pilchowicach odbył się “Dzień tematyczny”. Uczniowie gimnazjum i szkoły podstawowej, poprzebierani w fantazyjne stroje z kategorii “film i bajka” stanęli w rywalizacji konkursowej. Spośród księżniczek, wróżek, piratów oraz mrożących krew w żyłach potworów, a także stworzeń z morskich głębin wybrano najlepsze kostiumy.

Wyróżnienia otrzymali:

– Nina Wiankowska

– Filip Dylewski

– Krzysztof Marek

– Amelia Klyszcz

– Gosia Gola

– Marysia Wilczek

– Marta Wojtulek

– Jessica Pelka

Na podium znaleźli się:

– Bartosz Zalewski (I miejsce)

– Julia Zdrzałek (II miejsce)

– Paulina Przysiężny I Tymon Poszwa (III miejsce)

Wyróżnienia obejmowały różnorakie płyty interaktywne, natomiast uczniowie, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca otrzymali nagrody książkowe. Organizacją zajęła się niedawno wybrana Szkolna Rada Młodzieżowa z opiekunką panią Mariolą Serafin – rekinem w tym wyjątkowym dniu.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Martyna Draga

Jessica Pelka

Zdjęcia wykonali: Paulina Przysiężny, Karol Wiciok, Dawid Walkarz

Print Friendly, PDF & Email