Wycieczka klas 1-3 do Osikowej Doliny w Koziegłowach

W dniu 17.10.2023 r. uczniowie klas I – III udali się na wycieczkę do Osikowej Doliny w Koziegłowach.

Uczniowie wzięli udział w bardzo ciekawych zajęciach z rękodzieła z drewna topoli osikowej.

Osikowe warsztaty to ciekawa forma edukacji w rozwoju kreatywności oraz zdolności manualnych poprzez zabawę. Wszyscy uczniowie pod opieką instruktorów wykonali jeżyki oraz jesienne kwiatki. Mieli także okazję wystrugania wiórów z osikowego drewna.

Uczniowie zwiedzali także Muzeum Regionalne w Kamienicy Polskiej, w którym dowiedzieli się ciekawych informacji na temat tkactwa.

Miłym zakończeniem wycieczki był poczęstunek w postaci pysznych naleśników.

Opiekę nad uczniami sprawowały: p. Magdalena Janota, p. Patrycja Kopernik, p. Aleksandra Piechowicz, p. Maria Bernacisko, p. Ewa Madeja, p. Marcelina Klaja, p. Barbara Lachowicz, p. Magdalena Wardzińska oraz p. Barbara Dwornik.

GALERIA ZDJĘĆ

Print Friendly, PDF & Email