W dniach 27–29 maja uczniowie klas 5a, 5b i 5c uczestniczyli w trzydniowej wycieczce „Szlakiem Piastowskim”. Nasza podróż rozpoczęła się już o godzinie 6.15 rano… Czytaj dalej
Archiwa tagu: wycieczka
Wycieczka do krainy srebra i czarnych pstrągów.
23 kwietnia 2026 klasy 4b, 6a i 6b wybrały się na wspólną wycieczkę do Tarnowskich Gór, aby poznać jedno z najciekawszych miejsc związanych z historią górnictwa w Polsce – Sztolni Czarnego Pstrąga oraz Zabytkowej Kopalni Srebra.
Klasa turystyczna w Dolinie Będkowskiej.
Wyjazd do kina klas 1-3

Dnia 16 marca uczniowie klas 1-3 wybrali się do Multikina w Rybniku na film „Hopnięci”. Wyjazd był bardzo udany i dostarczył wszystkim wielu pozytywnych emocji.
Wycieczka do Animal World.
Uczniowie klasy 1a wybrali się na pełną wrażeń wycieczkę do Animal World w Zabrzu. Na początku dzieci samodzielnie przygotowały pokarm dla zwierząt, a następnie miały okazję je nakarmić. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami był dla wszystkich ogromną radością i niezapomnianym przeżyciem.
Wizyta klas 8 w Auschwitz-Birkenau

29 października uczniowie klas 8 wybrali się na wycieczkę do Auschwitz -Birkenau. Przed wizytą uczniowie zostali przygotowani na godzinie wychowawczej pt. „Auschwitz nie spadło z nieba”. Czytaj dalej
7 klasa turystyczna w Beskidzie Śląskim.
Czwartoklasiści na Młynówce.
W poniedziałek 22.09.2025 klasy czwarte wybrały się na wycieczkę do Młynówki w Leboszowicach – miejsca idealnego na aktywny wypoczynek. Pogoda dopisała, humory też, więc od samego początku było dużo śmiechu i dobrej zabawy.
