Międzynarodowa Kampania „Pola Nadziei”

6 października 2023 roku członkowie Szkolnego Koła Wolontariatu połączyli siły z Międzynarodową Kampanią „Pola Nadziei” w ich misji szerzenia dobra i optymizmu. Z pełnym zaangażowaniem zasadziliśmy ponad 80 cebulek żonkili na naszej szkolnej rabatce. Dzisiaj, efekty naszej pracy są widoczne, a szkolne otoczenie ozdabia piękno tych kwiatów.

Ta inicjatywa nie tylko wzbogaciła naszą przestrzeń szkolną, ale również przyczyniła się do promowania pozytywnych wartości. Dzięki wspólnemu wysiłkowi i zaangażowaniu możemy teraz cieszyć się widokiem kwitnących żonkili, które są symbolem nadziei i solidarności.

Wierzymy, że nasze działania przyczynią się do budowy lepszego jutra dla naszej społeczności szkolnej i przyniosą jeszcze więcej radości i inspiracji.

Zapraszamy wszystkich do podziwiania efektów naszej pracy :)

Załoga Szkolnego Koła Wolontariatu!

GALERIA

Print Friendly, PDF & Email