Mam Talent

10 czerwca nasza szkoła była miejscem wyjątkowego wydarzenia – konkursu „Mam Talent”. W konkursie wzięli udział uczniowie z dwóch kategorii wiekowych: klasy I – III oraz IV – VIII. Był to dzień pełen emocji, niesamowitych występów i prawdziwych talentów.

Na scenie mogliśmy podziwiać tancerzy, którzy zaprezentowali zarówno klasyczne, jak i nowoczesne układy taneczne. Piosenkarze zachwycili publiczność swoimi wykonaniami, a gimnastyczki artystyczne, łącząc grację z precyzją, zrobiły ogromne wrażenie. Młode malarki stworzyły swoje dzieła na oczach publiczności. Chłopcy układający LEGO pokazali, że kreatywność nie zna granic.

Widzowie mieli okazję zobaczyć także pokaz taneczno-akrobatyczny, który łączył taniec z elementami akrobatyki, oraz trzy dziewczynki prezentujące sztukę judo. Na scenie odbył się również niesamowity pokaz magii, który wprowadził wszystkich w świat iluzji.

Instrumentaliści grający na keyboardzie, gitarze, perkusji, trąbce i tenorze wprowadzili widownię w świat muzyki, a recytacje prozy ukazały zdolności oratorskie młodych uczestników. Wirtuozerskie wykonania na skrzypcach dodały wydarzeniu klasycznego uroku, a modelowanie balonów przyniosło wiele radości i uśmiechu.

Po burzliwych naradach jury wyłoniło zwycięzców w obu kategoriach wiekowych:

Zwycięzcy Konkursu „Mam Talent”:

  • Kategoria klas I – III:

1. miejsce: Pola Fimiarz i Alicja Fabian – występ akrobatyczny

2. miejsce: Hanna Pytlik -gimnastyka artystyczna

3. miejsce: Paweł Sadowski – perkusja

Kategoria klas IV – VIII:

1. miejsce: Daria Fabian – keyboard

2. miejsce: Alicja Rzemień – skrzypce

3. miejsce: Agnieszka Frystacka – recytacja

Wszystkim uczestnikom gratulujemy odwagi i talentu, a zwycięzcom życzymy dalszych sukcesów. Serdecznie dziękujemy nauczycielom i rodzicom za wsparcie i pomoc w organizacji tego niezapomnianego wydarzenia. Już teraz nie możemy się doczekać kolejnej edycji konkursu „Mam Talent”!

GALERIA ZDJĘĆ

Print Friendly, PDF & Email