Wycieczka klas 1 do sali zabaw „Pirat” w Rybniku

Celem wycieczki było rozwijanie i doskonalenie sprawności ruchowej, zręczności oraz orientacji w przestrzeni, a także integracja dzieci poprzez wspólne zabawy.

O godz. 8.50 wycieczkowicze przybyli na miejsce, gdzie z parkingu wszyscy udali się do upragnionej sali zabaw „Pirat„. Czym prędzej dzieci udały się do szatni, gdzie po zdjęciu wierzchniej odzieży i obuwia ruszyły do zabawek, które już na nich czekały. Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść, zjeżdżalni i basenów z piłeczkami. Dzieciaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów i trampolin. Każdy, kto poczuł zmęczenie mógł skorzystać z wygodnej sali odpoczynku oraz zjeść śniadanie. Nasza wycieczka bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas pożegnania się z tym magicznym i bajkowym miejscem. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji dzieci powróciły do szkoły. Podczas drogi powrotnej na żadnej twarzy nie było widać zmęczenia, a uśmiechy i przeżycia towarzyszyły dzieciom przez następne parę dni…

Opiekę nad uczniami sprawowały: Magdalena Janota, Magdalena Wardzińska, Ewa Madeja, Patrycja Kopernik

GALERIA ZDJĘĆ

Print Friendly, PDF & Email