Spotkanie z policjantem.

W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. W ramach edukacji w tym kierunku pani pedagog Aleksandra Piechowicz zaprosiła przedstawicieli policji, którzy 22 września 2025r. spotkali się z uczniami klas 1-3 oraz z grupami przedszkolnymi. Tematem spotkania było przede wszystkim bezpieczeństwo.

Print Friendly, PDF & Email