W poniedziałek 22.09.2025 klasy czwarte wybrały się na wycieczkę do Młynówki w Leboszowicach – miejsca idealnego na aktywny wypoczynek. Pogoda dopisała, humory też, więc od samego początku było dużo śmiechu i dobrej zabawy.
Na dzieci czekały gry i zabawy na świeżym powietrzu, a także wspólne ognisko z pieczeniem kiełbasek. Była okazja do rozmów, współpracy i integracji w swobodnej, przyjemnej atmosferze.
Dziękujemy serdecznie Rodzicom za pomoc w organizacji – bez Was to by się nie udało!
