18 czerwca uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wycieczce do Jura Parku w Krasiejowie.
Podczas pobytu zwiedzili Tunel Czasu, ścieżkę edukacyjną z dinozaurami, Park Nauki i Ewolucji Człowieka oraz Pawilon Paleontologiczny. Wzięli również udział w seansach w kinie 3D i 5D. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła uczniom wielu ciekawych wrażeń oraz nowej wiedzy.
