18 czerwca uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wycieczce do Jura Parku w Krasiejowie.
Wycieczka klas czwartych do Krasiejowa.
Odpowiedz
18 czerwca uczniowie klas czwartych uczestniczyli w wycieczce do Jura Parku w Krasiejowie.