Podsumowanie akcji charytatywnej „Kup Pan Szczoteczkę”.

Z radością chcieliśmy ogłosić zakończenie naszej akcji charytatywnej „Kup Pan Szczoteczkę”. Dzięki niezwykłemu zaangażowaniu oraz hojności wszystkich uczestników, udało nam się zgromadzić imponującą liczbę 230 sztuk pasty do zębów, 549 sztuk mydła oraz 556 sztuk szczoteczek do zębów.

To ogromny sukces, który osiągnęliśmy wspólnymi siłami uczniów naszej szkoły oraz małych dłoni przedszkolaków. Wasza życzliwość i wsparcie sprawiły, że nasza akcja była nie tylko udana, ale także przyniosła realną pomoc potrzebującym.

Dziękujemy każdemu, kto włączył się w nasze działania, przynosząc ze sobą nie tylko produkty higieny osobistej, ale również odrobinę ciepła i empatii dla tych, którzy mogą go potrzebować najbardziej.

Bardzo serdecznie dziękujemy za Wasze zaangażowanie i ogromną hojność. Wasza dobroć sprawia, że świat staje się lepszym miejscem dla wszystkich.

Z wyrazami wdzięczności,

Koordynatorzy Akcji Charytatywnej „Kup Pan Szczoteczkę”, Wolontariusze i SU

GALERIA

Print Friendly, PDF & Email