„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.”- pisała Wisława Szymborska.
W naszej szkole również zachęcamy i mobilizujemy uczniów do czytania książek oraz podkreślamy jego istotną rolę.

„Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła.”- pisała Wisława Szymborska.
W naszej szkole również zachęcamy i mobilizujemy uczniów do czytania książek oraz podkreślamy jego istotną rolę.

W dniu 26.11.2019 w bibliotece szkolnej odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klas II a i II b na czytelników.
30 listopada 2018 roku odbyło się pasowanie na czytelnika, które poprzedził występ aktywu bibliotecznego. Klasy 2 podstawówki do czytania zachęcały baśniowe postacie: Czerwony Kapturek, Kot w butach, Calineczka, Sierotka Marysia oraz Królowa Książka. Czytaj dalej