7 czerwca klasy 7 wybrały się na wycieczkę do Krakowa
Archiwa tagu: wycieczka
Wycieczka do palmiarni
12 maja 2022r. uczniowie klas piątych wybrali się na wycieczkę do Palmiarni w Gliwicach.
Wycieczka do muzeum chleba
Uczniowie klas I-III, w dniach od 8- 10 listopada odwiedzili Muzeum Chleba w
Radzionkowie.

Wycieczka klas 4 do Sztolni Czarnego Pstrąga i Zabytkowej Kopalni Srebra
Wycieczka do ogrodu botanicznego
Dnia 7 października grupa uczniów z klasy 5a i 5b, uczęszczających na zajęcia kółka biologicznego wybrała się na wycieczkę do Ogrodu Botanicznego w Zabrzu. Uczniowie uczestniczyli w 1,5h zajęciach edukacyjnych na terenie parku.
Wycieczka do Palmiarni
5 marca 2020r. uczniowie klasy piątej, uczestnicy kółka biologicznego, wyruszyli na egzotyczną wyprawę do Palmiarni Miejskiej w Gliwicach.
Tajemiczy świat chemii
W dniach 4.03.2020 r. klasy siódme pod opieką nauczycielki chemii p. Iwony Grabani oraz p. Joanny Kowalczyk poznawały tajemniczy świat chemii odwiedzając laboratorium chemiczne Górnośląskiego Centrum Edukacji w Gliwicach.
Świat mitów
17.02.2020r. klasy szóste pojechały na wycieczkę do teatru w Knurowie. W poszukiwaniu przygód mitologicznych pomógł im spektakl pod tytułem ,,Świat Mitów’’, który urzekł odbiorców.
