Wakacje to czas odpoczynku, przygód i niezapomnianych wspomnień. Aby letni wypoczynek był nie tylko radosny, ale przede wszystkim bezpieczny, Wojewoda Śląski zainaugurował akcję „Bezpieczne Wakacje 2026”. Nasza szkoła aktywnie przyłącza się do tego przedsięwzięcia. Zachęcamy uczniów i rodziców do zapoznania się z podstawowymi zasadami bezpiecznego wypoczynku.
Bezpieczne Wakacje 2026 – życzymy udanego i bezpiecznego wypoczynku!
Odpowiedz