21stycznia w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień Kapcia”. Tego dnia uczniowie i nauczyciele mieli okazję zamienić swoje codzienne obuwie na wygodne kapcie, co wprowadziło do szkoły wyjątkowo luźną i radosną atmosferę.
Dzień kapciuszka.
Odpowiedz
21stycznia w naszej szkole obchodziliśmy „Dzień Kapcia”. Tego dnia uczniowie i nauczyciele mieli okazję zamienić swoje codzienne obuwie na wygodne kapcie, co wprowadziło do szkoły wyjątkowo luźną i radosną atmosferę.
16 listopada z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy I Szkolny Dzień Kapcia. Uczniowie zamiast zmiennego obuwia założyli tego dnia swoje zabawne domowe kapcie. Na nogach można było zobaczyć- misie, żaby, pieski, świnki, króliczki, psy, renifery i wiele wiele innych.