W naszej szkole odbył się konkurs na Eko Robota, którego celem było promowanie kreatywności oraz idei recyklingu i dbania o środowisko. Uczniowie wykazali się ogromną pomysłowością, tworząc fantastyczne roboty z materiałów nadających się do ponownego wykorzystania.
Konkurs – EkoRobot.
Odpowiedz