W dniach 9.12, 11.12 oraz 12.12 uczniowie klas 1–3 wzięli udział w wycieczce do Wielkiej Fabryki Elfów. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem uczestniczyły w przygotowanych atrakcjach, podczas których poznały pracę elfów oraz tajniki przygotowań do świąt.
Wycieczka klas 1-3 do Wielkiej Fabryki Elfów.
Odpowiedz