W czwartek 30 kwietnia w naszej szkole odbyła się uroczysta akademia z okazji świąt majowych. Uczniowie przygotowali program artystyczny, w którym przypomnieli znaczenie takich wydarzeń jak Święto Pracy, Dzień Flagi oraz rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
Wiwat 3 maj.
Odpowiedz