26 maja rozpoczęliśmy sezon wycieczek rowerowych. Uczniowie klas 6 i 8 udali się na wycieczkę rowerową do Parku Cysterskiego w Rudach. Dopisała piękna pogoda i dobre humory, a wspólnie spędzony czas był okazją do aktywnego wypoczynku, integracji oraz kontaktu z naturą.
Archiwa tagu: ruch to zdrowie
W-f na podwórku.
W czwartek i w piątek klasy pierwsze na lekcji wychowania fizycznego ćwiczyły i bawiły się na dworze. Odpuściliśmy mury naszej szkoły, aby na świeżym powietrzu naładować” baterie” w promieniach słońca.
Wycieczki rowerowe.
W dniach 16, 25, 26 czerwca, korzystając z pięknej pogody, nasi uczniowie wyruszyli na wycieczkę rowerową do Rud.
Bieg o mistrzostwo.
W ostatnią sobotę 28.09.2024r odbyły się zawody w biegach o Mistrzostwo Gminy Pilchowice Uczniowie naszej szkoły – Cich Bartosz, Kania Zofia, Michalska Kinga, Mazurek Kevin- też wzięli udział w tych zawodach i zdobyli 1 miejsce w biegu sztafetowym.
Oficjalne uroczyste otwarcie placu zabaw
Podczas obchodów Dnia Dziecka w naszej szkole miało miejsce oficjalne uroczyste otwarcie nowego placu zabaw.
Dzień Sportu 2023
Z okazji Dnia Dziecka w naszej szkole odbył się dzień sportu.
Wycieczka rowerowa
W dniu 03.06.2022 uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wycieczce rowerowej do parku cysterskiego w Rudach.