Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu – spotkania z policjantem w naszej szkole.

W dniach 27 i 28 maja w naszej szkole odbyły się spotkania uczniów z funkcjonariuszem Policji. Zajęcia zostały przeprowadzone oddzielnie dla poszczególnych klas, dzięki czemu omawiane zagadnienia mogły zostać dostosowane do wieku uczestników.

Uczniowie na spotkaniu z policjantem

Czytaj dalej