Dnia 16 czerwca uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Zoo w Opolu. Pogoda dopisała, a dobry humor towarzyszył nam już od samego początku podróży.
Wycieczka do ZOO.
Odpowiedz
Dnia 16 czerwca uczniowie naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Zoo w Opolu. Pogoda dopisała, a dobry humor towarzyszył nam już od samego początku podróży.