Wycieczka klas 7 i 8 do Muzeum Geologii w Gliwicach

W ostatnim tygodniu maja uczniowie klas 7 oraz 8 uczestniczyli w wycieczce do Muzeum Geologii Złóż im. Czesława Poborskiego na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Muzeum jest jedną z największych tego typu placówek na Górnym Śląsku i posiada bogate zbiory minerałów, skał oraz skamieniałości.

Czytaj dalej