„PODAJ ŁAPĘ ” PO RAZ DZIESIĄTY !/ #RazemNaŚwięta

Padł kolejny rekord w czasie dziesiątej już edycji zbiórki wspierającej zwierzęta mieszkające w schronisku w Rybniku! Społeczność naszej szkoły i przedszkola w listopadzie 2021 roku ofiarowała imponującą liczbę 264 kg karmy dla psiaków i kotów oraz różne akcesoria. Czytaj dalej

Print Friendly, PDF & Email

UWAGA!!! Przedłużenie naboru do szkół i przedszkoli.

W związku z obecną sytuacją w kraju związaną z zagrożeniem koronawirusem, nabór do publicznych przedszkoli i klas I publicznych szkół podstawowych w Gminie Pilchowice został przedłużony do dnia 26 marca 2020 r. (godz. 15.00).

Zachęcamy do składania wniosków w formie elektronicznej (w formie skanu dokumentów). Prosimy pamiętać o koniecznych załącznikach.

Adres mailowy szkoły, na który można przesyłać dokumenty: zs@pilchowice.pl

W celu potwierdzenia złożenia wniosku w formie mailowej oraz potwierdzenia kompletności dokumentacji , proszę po przesłaniu wniosku na adres e-mail  o kontakt telefoniczny z szkołą pod nr tel: 32 235 65 22.

Łukasz Kwiotek

dyrektor ZSP Pilchowice

Print Friendly, PDF & Email

Odwiedziny ratowników medycznych

Pilchowicką szkołę odwiedzili ratownicy medyczni, którzy opowiadali o swojej niezwykłej i trudnej pracy.  Panowie pokazywali również w jaki sposób można udzielić pierwszej pomocy zanim przyjedzie pogotowie ratunkowe. Uczniowie dowiedzieli się w jaki sposób sprawdzać przytomność osoby poszkodowanej oraz pod jakimi numerami szukać pomocy. Galeria z wydarzenia

Print Friendly, PDF & Email